colegiu | Asistent medical, Domeniul Sanitar

Luna #februarie vine cu ๐‘ ๐‘’๐‘ ๐‘–๐‘ข๐‘›๐‘– ๐‘‘๐‘’ ๐‘๐‘Ÿ๐‘Ž๐‘๐‘ก๐‘–๐‘๐‘Žฬ† รฎn unitฤƒลฃile medicale partenere ลŸi รฎn laboratoare pentru elevii calificฤƒrii profesionale ๐€๐ฌ๐ข๐ฌ๐ญ๐ž๐ง๐ญ ๐Œ๐ž๐๐ข๐œ๐š๐ฅ ๐†๐ž๐ง๐ž๐ซ๐š๐ฅ๐ข๐ฌ๐ญ, de la ๐—–๐—ผ๐—น๐—ฒ๐—ด๐—ถ๐˜‚๐—น ๐—จ๐—ป๐—ถ๐˜ƒ๐—ฒ๐—ฟ๐˜€๐—ถ๐˜๐—ฎ๐—ฟ ๐—ฆ๐—ฝ๐—ถ๐—ฟ๐˜‚ ๐—›๐—ฎ๐—ฟ๐—ฒ๐˜ ๐—•๐˜‚๐—ฐ๐˜‚๐—ฟ๐—ฒ๐˜€ฬง๐˜๐—ถ.

๐ŸฉบAceastฤƒ etapฤƒ este esenลฃialฤƒ รฎn formarea lor, oferindu-le oportunitatea de a lucra รฎn echipฤƒ cu profesioniลŸti din domeniul sฤƒnฤƒtฤƒลฃii, de a รฎntelege procedurile standard ลŸi de a se adapta la cerinลฃele reale ale practicii medicale.๐Ÿฉธ

๐ŸฅฐStagiul de practicฤƒ pregฤƒteลŸte elevii pentru o carierฤƒ de Asistent Medical Generalist de #succes!

๐Ÿคฉ๐——๐—ฎ๐—ฐ๐—ฎฬ† ๐˜€ฬง๐—ถ ๐—ง๐—จ ๐—ถฬ‚๐˜ฬง๐—ถ ๐—ฑ๐—ผ๐—ฟ๐—ฒ๐˜€ฬง๐˜๐—ถ ๐—ผ ๐—ฐ๐—ฎ๐—ฟ๐—ถ๐—ฒ๐—ฟ๐—ฎฬ† ๐—ถฬ‚๐—ป ๐—ฑ๐—ผ๐—บ๐—ฒ๐—ป๐—ถ๐˜‚๐—น ๐—ฆ๐—ฎฬ†๐—ป๐—ฎฬ†๐˜๐—ฎ๐˜๐—ฒ ๐˜€ฬง๐—ถ ๐—ฎ๐˜€๐—ถ๐˜€๐˜๐—ฒ๐—ป๐˜ฬง๐—ฎฬ† ๐—ฝ๐—ฒ๐—ฑ๐—ฎ๐—ด๐—ผ๐—ด๐—ถ๐—ฐ, ๐˜€๐˜๐—ฎ๐—ถ ๐—ฎ๐—ฝ๐—ฟ๐—ผ๐—ฎ๐—ฝ๐—ฒ! ๐—œฬ‚๐—ป ๐—ฐ๐˜‚๐—ฟ๐—ฎฬ‚๐—ป๐—ฑ ๐˜ƒ๐—ผ๐—บ ๐—ฑ๐—ฎ ๐˜€๐˜๐—ฎ๐—ฟ๐˜๐˜‚๐—น ๐—ฝ๐—ฟ๐—ฒ๐—ถฬ‚๐—ป๐˜€๐—ฐ๐—ฟ๐—ถ๐—ฒ๐—ฟ๐—ถ๐—น๐—ผ๐—ฟ ๐—ผ๐—ป๐—น๐—ถ๐—ป๐—ฒ ๐—ฝ๐—ฒ๐—ป๐˜๐—ฟ๐˜‚ ๐—ฎ๐—ป๐˜‚๐—น ๐˜€ฬง๐—ฐ๐—ผ๐—น๐—ฎ๐—ฟ ๐Ÿฎ๐Ÿฌ๐Ÿฎ๐Ÿฐ โ€“ ๐Ÿฎ๐Ÿฌ๐Ÿฎ๐Ÿฑ!