Colegiul Universitar „Spiru Haret”
👩‍⚕️„Fă ceea ce-ți place cu adevărat și nu vei mai munci nicio zi din viața ta”, spunea Confucius.
Cursanții care au ales să studieze în cadrul Colegiilor Universitare Spiru Haret București și Craiova vor avea acces la unele dintre cele mai atractive și căutate profesii atât la nivel național cât și la nivel european.
⚠️Universitatea Spiru Haret a încheiat ACORD DE COLABORARE cu Consorțiul SaluService s.c.s.-ONLUS cu sediul în Brescia – Italia privind oferte de muncă în Italia pentru absolvenții calificărilor profesionale Asistent medical generalist și Asistent medical de balneofiziokinetoterapie și recuperare, precum și pentru elevii înmatriculați în prezent. Oferta de muncă vizează următoarele condiții:
✅– contract de muncă pe perioadă determinată SAU nedeterminată;
✅ – cazare;
✅– asistență juridică și logistică;
✅– alte beneficii.
Ne bucurăm și vă mulțumim că ați ales să fim opțiunea dumneavoastră de studiu pentru viitoarea carieră!🙏